Experiences

Share your holiday experiences and feelings with other fans. Leave a message in our Experiences.

Renee

nl
Thursday 26 August ‘10
Knokke is zoals een badplaats moet zijn! Geen schreeuwende reclames of pompende muziek. Je kan er heerlijk eten, aan mooie terrassen...fietsverhuur, mooie fietstochten!

Patricia

nl
Wednesday 4 August ‘10
Knokke-Heist is thé place to be voor mensen die "willen gezien worden". Belgische bourgeois vinden hier hun gading. Persoonlijk niet zo te vinden voor al die potsierlijke toestanden maar best wel gezellig al bij al!

Marije

nlMaasdonk
Sunday 25 July ‘10
Wij waren in Knokke-Heist tijdens het voor-seisoen en hebben genoten van het hotel en de omgeving. Vooral van het strand en de zee, maar ook van de andere badplaatsen in de omgeving.

Silvia

nl
Friday 2 July ‘10
Een aangenaam verblijf, met een zeer vriendelijk, behulpzaam onthaal. De omgeving zalig dicht tegen het Zwin en de zee, goed om te wandelen en te fietsen.

Maarten

nl
Wednesday 23 June ‘10
Knokke-Heist heeft gezellige winkelstraten en vriendelijke mensen. Mooie schone stranden en duinen hier wordt veel aandacht aan besteed.

Rixt

nl
Wednesday 2 June ‘10
Wij waren voor het eerst in Knokke-Heist. Alles zat mee, het weer, de accommodatie, de gehele relaxte sfeer op het eiland. We waren onder de indruk van de mooie natuur. Het was in een woord GEWELDIG.

Lotte

nl
Wednesday 17 March ‘10
Hej,

Het was fantastisch! Wat een mooi strand, natuur, goed weer en wat een schitterend huisje. We hebben genoten!
Bedankt voor alles.

Groetjes

Chrisian

nl
Wednesday 17 February ‘10
Wij hebben heerlijke dagen gehad. Volgend jaar komen wij graag terug.

Jolan

nl
Wednesday 3 February ‘10
Een mooie informatieve site. Complimenten.

Groeten, Johanna

Danny

de
Friday 1 January ‘10
Ich wünsche allen einen guten Rutsch ins 2010!

Fabian

de
Tuesday 25 August ‘09
Hey,
wir kommen nächsten Freitag - christiane, die Kinder und ich! gegen Spätnachmittag - früher Abend.
Ich freu mich

Bis nächste Woche!!

Susi

Sief

nlDen Haag
Tuesday 16 September ‘08
Ik ben een 43 jarige belg, maar ik woon en werk in Nederland.

Ik kom dikwijls in Knokke, omdat het er erg tof is.

Chris

nl
Thursday 17 July ‘08
Hallo,



ich hätte da mal ne frage und zwar gibt es in knokke auch junges publikum??? plane nämlich einen kurzurlaub und da liegt knokke in der nähe.

Xxx

nl
Thursday 17 July ‘08
Hallo



gibt es auch junge leute in knokke??? und ist da was los???

Ben

deDüsseldorf
Sunday 8 June ‘08
Fahre seit meiner Kindheit nach Knokke - und zwar seit 1968!!! und liebe es immer noch. Einmal im Jahr muß ich hier sein, sonst bekomme ich richtiges Heimweh. Juhu, Ende Juni fahren wir wieder!

Bob

nl
Monday 20 August ‘07
Hoi Knokke-Heist, deze zomer was te gek!

we komen hier al vijf jaar en het blijft leuk

de groetjes

Pemm

nl
Thursday 16 August ‘07
Heeeey xXx !

Onze vakantie was egt zalig !!

vooral diene laatste avond !


Die 2 van antwerpen!! xxxxxxxx

Freek

nl
Monday 13 August ‘07
Thnx voor de leuke vakantie in Knokke! Volgend jaar komen we terug!

Renate

nlButzbach-griedel
Friday 10 August ‘07
Op tezammen en mooies Weekend bis en zes Weeken. Het groeten Renate+Mike

Martina

nl
Thursday 9 August ‘07
Knokke-Heist ist ein toller urlaubsort. Komme schon über 16 jahre dort hin, es hat mir noch nie leid getan, dort meine ferien zuverbringen. vorige osterferien hat es ganz leicht genieselt, bin bestimmt 2 stunden am strand spatzieren gegangen. es war wunderschön.

Bestimmt findet man mich in den herbstferien dort wieder. Knokke-Heist kann ich jedem empfehlen!